له‌سه‌رهێل 89
چوارشه‌مه‌ 25 پووشپه‌ڕ 2720
سازمانی خه‌باتی کوردستانی ئێران
تبريك سازمان مجاهدين خلق ايران به مناسبت سي وششمين سالگرد تأسيس سازمان خبات كردستان ايران

آغاز سى و ششمين سالگرد تأسيس سازمان خبات كردستان ايران را به دبيركل محترم, مسئولين ، كادرها و همه اعضاء و هواداران سازمان خبات تبريك و تهنيت

گفته و براي اين سازمان در مبارزه اش عليه ديكتاتورى حاكم بر ايران، آرزوى موفقيت داريم.

ياد و خاطره آنهايى كه طي سال گذشته در مسير آزادى و عدالت به شهادت رسيدند بويژه ياد و خاطره زنان و مردان غيور مردم كردستان كه توسط رژيم آخوندى اعدام گشته و يا قربانى اقدامات سركوبگرانه و زن ستيزانه آن شدند را گرامى مى داريم و به آنها درود مى فرستيم.

خواهران و برادران گرامى

سال گذشته سال پر فراز در عرصه هاى مختلف داخلى، منطقه اى و جهانى براي مردم و مقاومت و سال پر نشيب همراه با ضربات كوبنده براى رژيم آخوندى بود. در پهنه بين المللي و پرونده اتمي، رژيم ضدبشرى حاكم بر ايران، پس از ربع قرن تلاشهاي مستمر و هزينه هاى صدها ميليارد دلارى براى دستيابي به سلاح استراتژيك اتمى كه آن را ضامن بقاى خود ميدانست، ناگزير از نوشيدن جام زهر اتمى شده و تن به پذيرش توافقنامه اى داد كه لااقل براى ده سال از دستيابى به سلاح اتمى منع گرديد. اينها برغم دعاوى اوليه و مرز سرخهايى بود كه خامنه اى براي مصرف داخلى نيروهاى خود رسم ميكرد. هرچند كه غرب و آمريكا ميتوانستند با سياست قاطع تر و پرهيز از مماشات رژيم را كيفا بيشتر مجبور به عقب نشينى در پرونده اتمى بكنند.

در پهنه منطقه اى، بادكنگ رشد و گسترش پوشالى رژيم نيز تركيد. شكست رژيم و ايادى آن در يمن، در تعادل قواى منطقه ضربه مهمى به رژيم بود. علاوه بر آن، رژيم براى حفظ عمق استراتژى امنيتى خود در سوريه، هزينه هاى هنگفتى صرف نمود اما عليرغم آن اكنون رژيم جنايتكار بشار اسد در آستانه سرنگونى است. در عراق نيز با سقوط مالكى رژيم مهمترين تكيه گاه خودش را از دست داد ودرنتيجه موقعيتش در عراق كيفا ً تضعيف شده است . در پهنه داخلي نيز خامنه اى براى مهار بحرانهاى بى شمارى که احاطه اش كرده به سرکوب گسترده، شکنجه و اعدامهاى بيشتر روى آورده است. اعدامهاى بى شمار وجمعى كه در دوره دوساله دولت آخوند روحانى، ركوردار جهانى شده است. اعمال ضد انسانى نظير دست وپا بريدن و چشم در آوردن، اسيد پاشى، سركوب حركتهاى اعتراضى در سراسر کشور از جمله اين جنايات رژيم مى باشند. اما برغم اين سركوبهاى ضدانسانى و شرايط خفقان و موج اعدامها، مردم از هر موقعيت و فرصتى براى اعتصاب و اعتراض عليه اين رژيم، استفاده مي كنند. قيامها وخيزشهاى مستمر معلمان، کارگران، پرستاران، جوانان و مردم به جان آمده در مناطق مختلف كشورمان طى سال گذشته ابعاد وسيعى يافت و در خيلى از اعتراضات و اعتصابات رژيم مجبور به عقب نشينى شده است.

خواهران و برادران عزيز

با توجه به وضعيت داخلى و منطقه اى رژيم، سالى كه در پيش داريم بسيار حساس و سرنوشت سااز است بايستي بر تلاشهايمان در راستاى سرنگونى رژيم بيفزاييم و بايد بر اين اصل پافشارى كنيم كه، رمز ماندگاري و رشد و شكوفايى در ايستادگي و مقاومت در مقابل اين رژيم و حفظ مرزبنديهاى هميشگى است. سازمان خبات كردستان ايران با الهام گرفتن از تعاليم عاليه شادروان ماموستا جلال حسينى و با درايت و هوشيارى دبيركل و ساير مسئولين اش توانسته است جايگاه ويژه خود را در جنبش مقاومت سراسرى و منطقه اى به اثبات برساند. با آرزوى سرنگوني هر چه سريعتر رژيم آخوندى و فرا رسيدن بهار آزادى مردم ايران و تبريك مجدد سالگرد تأسيس سازمان خبات كردستان ايران.

 

سازمان مجاهدين خلق ايران

3 شهريور1394

 
ڕێکه‌وت: 2015-08-28 11:00:54
به‌شی ( ڕه‌نگاوڕه‌نگ )

دیمانه

سیاسی